вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під ОП пройде акція проти умов нового «перемир’я»: «Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант»

Новини , Суспільство

Під ОП пройде акція проти умов нового «перемир’я»: «Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант»

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протестувальники прийдуть під Офіс Зеленського через умови «перемир’я» на Донбасі

Акцію організовує громадське об’єднання «Рух опору капітуляції».

27 липня о 19:00 під Офісом президента Володимира Зеленського відбудеться акція протесту через умови встановлення «перемир’я» на Донбасі.

Учасники акції під назвою «Наша армія – миру гарант, а Росія – окупант» зберуться під ОПУ у понеділок і запрошують приєднатися всіх, хто також не згоден у умовами «перемир’я», підписаними у Мінську.

«Фактично, оголошуючи «перемир’я», влада знезброїла нашу армію. Ми позбавлені права відкривати вогонь у відповідь. Тобто, ми стаємо мішенню. Ми позбавлені права вести розвідувальну діяльність. В умовах бойових дій це означає, що армії «викололи очі». За будь-який опір агресору нас можуть притягнути до дисциплінарного покарання. Росія практично перетворюється на спостерігача. Україну змусять домовлятися з так званими «ЛДНР». Якщо Україна згодиться на цей крок – ми отримаємо поразку у війні. Цього неможна допустити», – відзначають організатори акції.

Учасники протесту мають намір висунути президенту певні вимоги. І наголошують, що не допустять перетворення армії на «безпорадні мішені».

«Ми не дамо роззброїти нашу армію і перетворити наших вояків на безпорадні мішені. Президенту доведеться або піти на наші вимоги, або пакувати валізи в Ростов», – йдеться в анонсі.

Читайте також: Генерал-лейтенант Кононенко: Ми самі себе послаблюємо і самі будемо це розгрібати

Нагадаємо: 2 липня 2020 року ТКГ по врегулюванню конфлікту на Донбасі погодила введення «режиму повного і всеосяжного припинення вогню» з понеділка, 27 липня.

«У Зеленського заявили про прорив у домовленостях».

В ОБСЄ, а також підконтрольні Росії представники ОРДЛО розкрили деякі деталі цього режиму «тиші». Так, буде діяти:

• заборона на наступальні та розвідувально-диверсійні дії, а також заборона на використання будь-яких видів літальних апаратів сторін (дронів);

• заборона на застосування вогню, включаючи снайперський;

• заборона на розміщення важкого озброєння в населених пунктах та їх околицях;

• застосування дисциплінарних заходів за порушення режиму припинення вогню і повідомлення про них координатору ТКГ, який повідомляє про це всім її учасникам.

Вогонь у відповідь у разі наступальних дій допускається тільки в разі, «якщо він відкритий за наказом відповідного керівництва Збройних сил України і «керівництва» збройних формувань ОРДЛО після безуспішної спроби використовувати вищезгаданий координаційний механізм». І про накази слід повідомляти ТКГ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі