середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під Офісом президента вимагали звільнення Шкарлета і залишили гарбузи (фото)

Суспільство

Під Офісом президента вимагали звільнення Шкарлета і залишили гарбузи (фото)

views95

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

День для проведення мітингу обрали не випадково. 30 років тому, 2 жовтня 1990 року, українські студенти вийшли на Революцію на граніті.

Про це повідомляє «Українська правда».

Зазначається, що сьогодні, 3 жовтня, під Офісом президента пройшла чергова акцію за відставку тимчасового виконувача обов’язків міністра освіти Сергія Шкарлета.

Організаторами акції виступили кілька громадських організацій̆, зокрема Фундація регіональних ініціатив, Рух опору капітуляції̈, Солідарна молодь. Були присутні також студенти Олімпійського коледжу, які нещодавно виходили на акцію протесту проти приєднання свого закладу до Національного університету фізичного виховання і спорту. Крім того, підтримали вимоги протестувальників представники Національного корпусу.

Учасники акції викрикували «Шкарлета геть» і «Шкарлет нам не міністр».

Кілька студентів у мантіях символічно залишили на сходах Офісу гарбузи, що за українською традицією означає відмову дівчини від заміжжя – мовляв, ми невдоволені Шкарлетом.

Претензії протестувальників стосувались причетності виконуючого обов’язки чиновника міністра освіти Сергія Шкарлета до «Партії Регіонів», плагіату у його наукових роботах та «проваленої» підготовки до нового навчального року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі