субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під час виступу Тарабарової для військових пролунав страшний гул літака (відео)

Андрій Кущенко


Суспільство , Lifestyle

Під час виступу Тарабарової для військових пролунав страшний гул літака (відео)

views131

22.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

До мережі потрапило відео, на якому популярна співачка Світлана Тарабарова виступає перед українськими військовими. Коли артистка співала свою композицію "Повертайся живим", десь неподалік почувся лякаючий гул літака, на який відразу звернули увагу всі присутні.

Незважаючи на досить страшну мить, Тарабарова продовжила співати, чим приємно здивувала публіку. Відео опублікував один із глядачів у своєму TikTok, де воно вже стало вірусним.

На початку виступу зірка з тремтінням у голосі вимовила щемливі рядки: "Хтось каже, що музика не на часі, але це не правда. Ми просто зустрілися, просто забули на 3, 30, 40 хвилин, на годину про цей жах, який відбувся з усіма нами.  Ми обмінялися теплом, обіймами. І це вже і є життя. Дякую вам за вашу позицію. Пісня, яку я не можу не заспівати, – це меседж всіх матерів, всіх сімей. Написала я її ще в 2015 році, але, на жаль, вона досі актуальнаБудь ласка, дівчата, хлопці, захисники та захисниці, повертайтеся додому живими".

Перед самим приспівом неподалік місця концерту почувся страшний гул літака, який, напевно, злякав і публіку, і співачку. Втім, Тарабарова виду не подала. Спочатку вона на мить завмерла, підібгавши плечі, проте вже за секунду продовжила співати з ще більшим надривом.

Реакція артистки здивувала не лише присутніх, а й користувачів мережі. У коментарях під відео, яке, до речі, зібрало більше 160 тисяч переглядів, вони залишали: "Це так сильно,Тарабарова – ти найкраща", "Просто плачу. Дякую таким людям і нашим захисникам", "Військовий позаду витирає скупі чоловічі сльози", "Ось що означає справжній артист. Незважаючи на ракети, продовжує співати", "У мене мурашки по тілу побігли", "Навіть я злякалася через телефон", "Ще й така пісня символічна".

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі