понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Під час суду матері вбитого волонтера стало погано

Події

Під час суду матері вбитого волонтера стало погано

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Матері вбитого волонтера Артема Мирошниченка з Бахмуту стало погано під час допиту її чоловіка у Слов’янському міськрайонному суді 25 лютого. Перед цим вона сама давала покази щодо вбивства свого сина й почала плакати. Батьки Артема вже другий раз свідчать у суді й, за словами брата вбитого Сергія, це дається їм дуже важко.   

Спочатку свідчення суду надавала мати вбитого – Наталія, а потім батько – Микола. Суд з’ясовував обставини того страшного вечора, коли Артем був убитий. 

Ось що розповідав батько волонтера, коли знайшов свого сина: 

«Він був закривавлений. Коли нагнувся до нього, спитав: хто тебе бив. Він не відповідав, бо він був без свідомості. Він був без куртки, куртка лежала неподалік від нього. Коли ми його несли, кров хлистала в нього з рота. Я піднімав голову, щоб він не захлинувся у крові».   

Матері Артема Мирошниченка стало зле, коли у суді з’ясовувалися подробиці стану потерпілого, після жорсткого побиття і вона пішла з зали суду.              

В цій справі є двоє обвинувачених: 16-річний Микола Барабаш – студент місцевого педучилища, який займається змішаними бойовими мистецтвами, та 17-річний Олександр Баришок – колишній студент аграрного ліцею, який вже має судимість за пограбування. Напад на Артема стався ввечері 28 листопада 2019 року. Від отриманих травм він помер через тиждень.

Під час допиту свідків, обидва обвинувачені, які наразі перебувають у СІЗО Бахмуту, почували себе досить спокійно і навіть ставили запитання батькам вбитого. 

Під час суду матері вбитого волонтера стало погано

Справа у суді розглядається вже понад рік і розгляду справи, по суті, практично не було вже довгий час. Адвокат потерпілого Олександр Кадієвський вважає, що сторона захисту обрала тактику затягування процесу.

Сьогоднішнє судове засідання було першим за довгий проміжок часу, коли у судовій залі були присутні адвокати обвинувачених, і таки відбувся розгляд по суті. 

Ось що сказав Олександр Кадієвський, адвокат потерпілого:

«Ми дуже раді, що за сім засідань прибули нарешті захисники обвинувачених. Щоб вони могли безпосередньо почути свідків у залі судового засідання. Щоб це не відбувалося через відеоконференцію, яка могла унеможливити допит свідків. То припинявся зв’язок, то не було чутно. І тут дивна така річ, коли захисники перебували у залі судових засідань і зв’язок був стабільним». 

Мається на увазі зв’язок із СІЗО, де перебувають обвинувачені Барабаш та Баришок. 

Адвокат потерпілого розповів, що у матеріалах справи є відео з камери спостереження, де зафіксована інформація про те, як відбувалося побиття. 

Наступне слухання відбудеться 11 березня.                                  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі