понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Петро Порошенко привітав Краматорськ з Днем міста та закликав патріотів протистояти реваншу (відео)

Суспільство

Петро Порошенко привітав Краматорськ з Днем міста та закликав патріотів протистояти реваншу (відео)

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Краматорськ став одним із перших звільнених населених пунктів. Відтепер це один з епіцентрів українства в регіоні, який руйнує нав’язані зовні стереотипи про Донбас.

Про це заявив п’ятий президент України у Фейсбуці з нагоди Дня міста.  

Вітаю Краматорськ з Днем міста!

Сердечно вітаю Краматорськ, якому виповнюється 152 роки, з Днем міста! Я на 97 років молодший, мені сьогодні лише 55. Мені приємно від того, що мій день народження співпав з днем народження українського Краматорська.Краматорськ став одним з перших звільнених міст Донбасу. Сьогодні тут – епіцентр українського, державницького життя в регіоні. Це місто, яке виникло на козацьких землях, на межі Слобідської України і Дикого поля… Яке на добротному українському грунті увібрало у себе представників багатьох культур, які приїхали розвивати Донбас.Місто, яке на сьогодні є динамічним, енергійним і якоюсь мірою феноменальним. Краматорськ руйнує всі нав'язані ззовні стереотипи про Донеччину. І всім українцям я радив би хоча б раз відвідати його. Ми цінуємо Краматорськ за той неоціненний внесок, який місто робить в економічний розвиток держави як потужний центр машинобудування.Ми пам'ятаємо і будемо берегти пам'ять про закатованого і вбитого бойовиками зовсім юного Степана Чубенка. Про героїв Небесної сотні Сергія Бондарєва та Івана Пантелеєва. Про всіх патріотів-краматорчан, які здійснили, кожен свій, подвиг в ім'я України. Ніколи не забуду лютневу ніч 2015 року, коли я терміново прилетів у Краматорськ, щоб на власні очі побачити жахливі рани, які залишив російський «Смерч» на українській землі.Щасливий, що Краматорськ вистояв. Щасливий, що нам вдалося захистити місто. Що уже 5 років краматорчани живуть під мирним небом.Миру і процвітання вам, дорогі краматорчани. Бережіть себе, своїх рідних та близьких, щоб жоден вірус не міг зруйнувати амбітних планів міста та його жителів. Слава Україні!

Опубліковано Петром Порошенком Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

«Це місто, яке виникло на козацьких землях, на межі Слобідської України і Дикого поля… Яке на добротному українському ґрунті увібрало у себе представників багатьох культур, які приїхали розвивати Донбас. Місто, яке на сьогодні є динамічним, енергійним і якоюсь мірою феноменальним», – зазначив він.

Лідер «Європейської Солідарності» подякував місту за його внесок в розвиток економіки України та порадив українцям хоча б раз відвідати місто.

«І всім українцям я радив би хоча б раз відвідати його. Ми цінуємо Краматорськ за той неоціненний внесок, який місто робить в економічний розвиток держави як потужний центр машинобудування», – говорить Порошенко.

П’ятий президент наголосив, що ми пам’ятаємо всіх патріотів-краматорчан, які здійснили подвиг в ім’я України, зокрема, він назвав Героїв Небесної Сотні Сергія Бондарєва, Івана Пантелеєва та закатованого бойовиками юного Степана Чубенка.

Порошенко підкреслив, що сьогодні всі патріотичні сили мають об’єднатися проти загрози проросійського реваншу та запобігти потраплянню п’ятої колони Кремля до місцевих органів влади. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі