неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Петро Порошенко привіз техніку підрозділу ППО, що базується на півдні України

Андрій Кущенко


Суспільство

Петро Порошенко привіз техніку підрозділу ППО, що базується на півдні України

views159

11.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Петро Порошенко з Андрієм Парубієм та волонтерами ГО "Справа Громад" під час поїздки на південний фронт побували у підрозділі радіотехнічної бригади, яка забезпечує охорону повітряного простору на півдні України. Привезли хлопцям вантажівку DAF, запасні шини, а також монітори, генератор та іншу необхідну техніку, яку замовили військові.

Про це п'ятий президент повідомив у Facebook.

Він наголосив, що підтримка наших захисників сьогодні є сенсом життя українців.

"Ви їх ніколи не бачите, але можливо саме ваше життя врятоване ними. Ці хлопці першими знають, коли на тому боці підіймається ворожа авіація. Вони визначають, де летить ракета чи ворожий літак, і знають як зробити так, щоб вони "впали" раніше. Щоб кожен "шахед" та С-300 приземлились не на ТЕЦ чи житловий будинок, а вибухнули в повітрі", – пояснив Порошенко.

"Привезли хлопцям DAF, його давно просили. На ці вантажівки стоїть черга, яка вже розписана на 150 машин. Вантажівки хороші, надійні, з гарною прохідністю", – сказав Порошенко. Військові подякували за допомогу: "це дійсно все те, що нам потрібно. Ми робимо спільну справу – все для нашої перемоги".

"Підтримка наших воїнів сьогодні є сенсом нашого життя", – наголошує Порошенко і додає: фінансування Збройних Сил України має бути пріоритетом номер один.

Американський "Стінгер" в руках українського бійця виглядає як іграшка – але для ворожих вертольотів в умілих руках протиповітряної борони це смерть. Тож їх треба більше – кажуть хлопці. "Хочемо звернутися до наших американських партнерів: коли ви говорите про танки, боєприпаси, про засоби розвідки, радіоелектронної боротьби – будь ласка, разом з "Патріотами" для протиповітряної оборони не забувайте про "Стінгери". Дуже крута і правильна зброя", – додає Порошенко.

"Мені дуже приємно бути серед справжніх героїв, тут, на Півдні. І наше головне завдання – продовжувати підсилювати хлопців", – наголошує Порошенко.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі