понеділок, 26 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Петиція про заборону на в'їзд до України росіянам на найближчі 50 років набрала необхідну кількість підписів

Світлана Макарова


Суспільство , Політика

Петиція про заборону на в'їзд до України росіянам на найближчі 50 років набрала необхідну кількість підписів

views342

08.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Опублікована на сайті офіційного інтернет-представництва президента України петиція про заборону на в'їзд до України для росіян на найближчі 50 років набрала понад 25 000 підписів. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський.

Така ініціатива з'явилася на сайті електронних петицій 23 травня 2022 року. Автор петиції Андрій Кузьмін пропонує заборонити в'їзд на територію України громадянам росії на наступні 50 років. Станом на вечір 7 серпня такий заклик підтримали 25 313 осіб, статус петиції – "очікує на розгляд".

Автор петиції заявив, що Україна вже вісім років страждає від війни, яку розв'язала росія, "і, на жаль, за ці роки влада не змогла захистити Україну від диверсантів, агентури та коригувальників вогню, які весь цей час прибували до України через безвізовий режим із рф".

"Ми поплатилися за це тисячами життів. З метою безпеки кожного українця зараз і в майбутньому ми пропонуємо повністю закрити в'їзд до України всім росіянам на наступні 50 років і не видавати посвідки росіянам, крім тих, хто воював на боці України в російсько-українській війні", – йдеться у тексті петиції.

Ця петиція з'явилась ще до скасування безвізового режиму з рф. Петиція про скасування безвізу теж була на сайті президента, 2 травня вона набрала понад 25 000 підписів. У відповіді на петицію Зеленський анонсував посилення режиму контролю за в'їздом громадян рф на територію України, а 17 червня він повідомив, що Україна скасує безвіз із росією.

Нагадаємо, з 1 липня втратила чинність угода між урядом України та урядом російської федерації про безвізові поїздки, підписана 16 січня 1997 року в Москві. Кабінет міністрів вирішив припинити її дію у відповідь на агресію рф проти України.