понеділок, 27 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Перший катер Морської охорони «Балаклава» відзначив знаменну подію

Суспільство

Перший катер Морської охорони «Балаклава» відзначив знаменну подію

views6

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Минуло 8 років з моменту, як над першим судном, виробленого за часів Незалежності України, було піднято прапор.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Відзначається досвідченість його екіпажу, який під час своєї служби продемонстрував переконливі та вагомі напрацювання.

«Свій патріотизм, відданість і рішучість екіпаж продемонстрував 2014 року, коли під час анексії Криму Російською Федерацією морські прикордонники спромоглися оперативно і чітко прийняти рішення, вивести катер в море, перейти до Одеси, не залишивши окупанту шансів отримати такий ласий трофей. Щодня взірцевим ставленням до служби екіпаж доводить те, що він заслужено вважається одним з найкращих. Їм довіряють і часто делегують представляти Морську охорону і у морських парадах, і у антитерористичних навчаннях, і у багатьох інших масштабних заходах», – йдеться у повідомленні.

Тільки за 2020 рік катером пройдено понад дві тисячі морських миль, під час охорони кордонів України. Наголошується на тому, що «Балаклава» – це уособлення справедливої кари для багатьох порушників.

Протягом 11 місяців цього року, його екіпажем було виявлено і вилучено чимало заборонених предметів. Крім того, правоохоронці не дозволили запобігти нанесенню шкоді держави на кілька мільйонів гривень.

Привітання для всіх членів екіпажу виголосило керівництво регіонального управління ДПСУ, представники Одеського загону Морської охорони, побратими й колеги.

Коментарi (0)