понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Перший ювілей: Сайту «Патріот Донбасу» виповнився 1 рік!

ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" , Вибір редакції , Суспільство

Перший ювілей: Сайту «Патріот Донбасу» виповнився 1 рік!

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні ми приймаємо привітання від тих, хто давно з нами, навіть більше, ніж рік… разів у шість. А також вирішили трохи розповісти про нашу команду «Група Патріот» тим, хто лише нещодавно про нас дізнався та/або бачив нас тільки на сайті чи у соціальних мережах.

Почнемо з початку…

Ідея створити групу однодумців виникла у її засновника на самому початку російсько-української війни. Мешканець Слов’янська Олег Котенко на власні очі бачив як все починалося, хто «керує балом» та звідки подув вітер. Російська пропаганда зробила свою справу і багато людей геть лишились розуму, коли боялися «Правого сектору», «бандерівців», «НАТО». Саме тоді стало зрозуміло, що головна війна – інформаційна.

Але на той час були більш важливі задачі: пошук та обмін полонених, допомога армії тощо. Тоді і в голову не приходило створювати сайти чи щось подібне.

Згодом

А згодом з’явилась «гаряча лінія» для мешканців тимчасово окупованої території, сірої зони, та й взагалі Донбасу.

Крім того, почали випускати газету у паперовому форматі, яку і зараз щомісяця отримують на мирній території Донецької та Луганської областей, у сірій зоні та прифронтових селищах, навіть в ОРДЛО. Газета містить не тільки актуальну інформацію про головні події регіону, а й корисні статті, рекомендації тощо.

Момент істини

Ідея створити сайт, який би міг інформаційно об’єднати всі регіони, виникла під час передвиборчої кампанії у президенти країни.

Саме тоді стало зрозуміло, що… Якось все не дуже добре у нас із розумінням того, що відбувається у державі, на фронті, у суспільстві.

Саме тоді з’явився сайт «Група Патріот», де завжди публікується тільки актуальна, правдива і корисна інформація. З’явились сторінки у соціальних мережах: Фейсбук, Твіттер, Телеграм…

Відразу хочеться зазначити, що «Група Патріот» – не є політичним проєктом, не має відношення до жодної партії і нічиїх інтересів, окрім українських, не просуває.

Єдина наша мета – донести правду, розвінчати фейки, змусити людей думати та аналізувати, робити висновки. І ЧИТАТИ не тільки назви, з яких робляться іноді протилежні новині думки, а весь матеріал. Більш того, намагаємось показати, що не всьому у мережі потрібно вірити і варто взагалі все перевіряти, знаходити у першоджерелах та не довіряти сайтам, які пишуть спотворені новини без посилань на джерело…

Власне, це вже не туди) Накипіло трохи…

До речі, якби ви знали, наскільки приємно бачити ваші коментарі!

А який бальзам на душі редакції, коли під новиною, наприклад: «Ах ти ж гад, Шарий, я тебе верила!». Це ж просто неможливо передати словами. Це означає, що все недарма.

Наша команда є сильною і злагодженою. Майже всі ми – переселенці або ті, хто так чи інакше зіткнувся з російською агресією на власному досвіді. Всі шість років російсько-української війни ми не залишаємось осторонь, а працюємо, щоб наблизити мир в Україні тільки на наших, українських умовах.

Про таких говорять: «Ідейних неможливо купити, посунути чи «перевзути». А ми такі і є. Бо вже сьомий рік нам болить…

Тож запрошуємо і вас до нас. Читайте, думайте, аналізуйте, вчить інших, несіть правду… І любіть Україну!

Дякуємо, що ви з нами! За довіру, за присутність.

І за віру в те, що ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!