субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Перевірка переселенців за місцем реєстрації: як не втратити статус ВПО та виплати від держави

Наталя


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Переселенці , Події

Перевірка переселенців за місцем реєстрації: як не втратити статус ВПО та виплати від держави

views807

07.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

В Україні будуть перевіряти місця фактичного перебування внутрішніх переселенців (ВПО) за раніше вказаною ними адресою проживання. Перевірки будуть проводитися для запобігання незаконному отриманню грошових виплат переселенцями.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко в ефірі телемарафону.

Місце перебування громадян буде вибірково перевірятися посадовими особами територіального органу Національної соціальної сервісної служби України.

В тому разі, якщо ВПО не було на місці проживання, його можуть позбавити виплат. Проте представники перевірочної групи залишатимуть повідомлення про необхідність ідентифікації протягом 10 днів. Тому в цей період людина має прибути до органу соціального захисту населення за місцем перебування на обліку і пройти ідентифікацію. Із собою треба обов'язково мати документ, що посвідчує особу (наприклад, паспорт).

"Звичайно, вона (людина. – Ред.) могла піти в лікарню, на базар і так далі. Тут залишається повідомлення про те, що така людина має в 10-денний строк звернутися до органу соціального захисту населення, де вона реєструвалася як ВПО. Якщо людина проходить ідентифікацію, питання немає, вона продовжує отримувати свої виплати", – пояснив заступник міністра. 

Також Музиченко розповів, чому влада вирішила провести перевірку.

"Враховуючи те, що до нас надходять достатньо велика кількість звернень і від правоохоронних органів, і від місць розміщення таких осіб, що частина з них не є за місцем фактичного перебування, власне, і було передбачено проведення такої системи перевірок", – зазначив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі