субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Переселенці з окупованих територій вступатимуть до українських вишів без ЗНО

Суспільство , Освіта , Переселенці

Переселенці з окупованих територій вступатимуть до українських вишів без ЗНО

views123

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У 2021 році випускники з окупованих територій матимуть можливість вступати до українських вишів.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр реінтеграції Олексій Резніков в інтерв’ю «ТСН».

Він зазначив, що зараз така можливість стала ще легшою, ніж була раніше.

«По-перше, ми збільшили кількість навчальних закладів, дякую і Міністерству освіти за партнерство, і профільному парламентському комітету. Якщо я не помиляюся, понад 90 навчальних закладів приймають на навчання без ЗНО нашу молодь із тимчасово окупованих територій. Плюс у бюджеті-2021 ми отримали додаткове фінансування на можливість підготовки майбутніх студентів до навчання. Тому що треба їм допомогти з українською мовою тощо», ‒ сказав Резніков.

Він додав, що наразі в Україні працює два центри — «Донбас Україна» і «Крим Україна» (освітні центри з роботи з абітурієнтами. — ред.)

«Ми зараз консультуємося щодо можливості зробити одну юридичну особу, тут немає відмінності, бо вони займаються одним і тим самим. Тим паче, що цьогоріч вже не було розділення для вступу — виші однакові для «Донбас Україна» і «Крим Україна». Політика Міністерства — не ділити. Бо й Крим, і окремі райони Донецької та Луганської областей — окуповані території України, і там, і там наші громадяни, які є заручниками. Вони однаково потребують нашого захисту і нашої допомоги», – наголосив міністр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі