
Перемир’я порушене вдруге за день: загинув український військовий
90
06.04.2021
6 вересня бойовики збройних формувань РФ знову порушили «режим тиші» й відкрили вогонь. Загинув військовий на Луганщині.
Про це повідомляє пресцентр Операції об’єднаних сил у Фейсбуці.
Вогонь був відкритий зі стрілецької зброї по позиціях підрозділів Об’єднаних сил неподалік Причепилівки, що на Луганщині.
«Сьогодні, 6 вересня, збройні формування Російської Федерації вдруге порушили повний і всеосяжний режим припинення вогню. Противник відкрив вогонь зі стрілецької зброї по позиціях підрозділів Об’єднаних сил, неподалік Причепилівки, що на Луганщині. На жаль, один військовослужбовець Збройних Сил України отримав поранення несумісне з життям», – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Ситуація на Донбасі 6 вересня: перемир’я порушено, є загиблі та поранені
При цьому зазначається, що ЗСУ відкрили вогонь у відповідь.
«У відповідь на обстріл підрозділи Об’єднаних сил застосували наявні вогневі засоби та дали збройним формуванням Російської Федерації гідну відсіч. Втрати противника уточнюються», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо. Сьогодні також було здійснено обстріли підрозділа Об’єднаних сил в районі Красногорівки з автоматичного станкового гранатомета, внаслідок чого отримав поранення український військовий.
Крім того, 6 вересня у Києві відбулася розширена нарада керівництва української делегації в ТКГ. За результатами зазначено, що Україна не буде відповідати на поодинокі постріли з боку бойовиків і буде дотримуватися повного «режиму тиші».
«Особливу увагу на зустрічі приділили інциденту, який стався 6 вересня і внаслідок якого було поранено українського військовослужбовця, котрий здійснював роботи з розбору згорілого бліндажа. Взявши до уваги всі обставини інциденту, учасники наради дійшли висновку, що поодинокі провокації з боку ОРДЛО не можуть і не стануть підставою для зриву мирного процесу. Тобто українська сторона робитиме все для того, щоб не допустити зриву перемир’я на Донбасі», – йдеться у заяві.
Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі