понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Переговори України та ЄС щодо Криму: висновки

За кордоном , Новини

Переговори України та ЄС щодо Криму: висновки

views70

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Закінчилися переговори ЄС та України щодо анексованого Росією Криму.

Прес-служба ЕСВД повідомила, що на зустрічі в Брюсселі, яка відбулася у вівторок 10 грудня, обговорили наслідки незаконної анексії Криму та Севастополя, учасники в черговий раз підкреслили, що Європейський союз ніколи не визнавав і не визнає незаконну анексію Кримського півострова Російською Федерацією.

«ЄС не визнає і не визнавала незаконну анексію Кримського півострова Росією. Він залишається зобов’язаний повністю реалізовувати свою політику невизнання», – повідомляє пресслужба.

Зазначаються, що переговори проходять вже в сьомий раз.

Зустріч відбулася на рівні вищих посадових осіб Європейської служби зовнішніх справ, Європейської комісії та представників українського уряду. По результатах підготовлено звіт, який включає в собі санкції.

 «ЄС та Україна надали оновлений звіт про свою належну політику щодо Криму і Севастополя, включаючи обмежувальні заходи», – сказано у повідомленні.

Крім того, відзначається, що сторони також обговорили безпеку та ситуацію з правами людини на півострові, а також акцентували увагу на співпраці на міжнародних форумах і питаннях міжнародного права.