п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Переговори щодо Донбасу більше не відбудуться у Білорусі

Cіпратов Роман


Новини , Політика

Переговори щодо Донбасу більше не відбудуться у Білорусі

views364

28.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мінськ не може бути майданчиком для переговорів щодо ситуації на сході України.

 

Таку заяву зробив голова Української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в етері телеканалу «Україна 24».

 

«У нас не буде вже рейсів у Білорусь, ми не зможемо навіть туди потрапити. Таким чином, з огляду на ситуацію, що склалася, диктаторську поведінку, яку демонструє самопроголошений президент Білорусі Лукашенко, зрозуміло, що ми не можемо навіть розглядати питання... Ми обов'язково будемо шукати новий майданчик», ‒ заявив Кравчук.

 

Голова Української делегації висловив припущення, що останні події у Білорусі можуть мати негативний вплив на ситуацію на Донбасі. За його словами, Україна має намір уважно стежити за подіями на кордоні не лише з Росією, але і з Республікою Білорусь.

 

Україна планує найближчим часом звернутися до всіх сторін ТКГ з питанням про пошук нового майданчика для переговорів, у першу чергу ‒ до ОБСЄ, підкреслив перший Президент України.

 

Нагадаємо, з 26 травня Кабінет Міністрів прийняв рішення припинити авіасполучення між Україною та РБ, а також заборонити польоти у повітряному просторі Білорусі.

 

Коментарi (0)