субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Перед розглядом справи МН17 біля посольства РФ у Гаазі поставили 298 білих стільців

Cіпратов Роман


За кордоном , Новини

Перед розглядом справи МН17 біля посольства РФ у Гаазі поставили 298 білих стільців

views814

07.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

6 червня навпроти посольства Російської Федерації у Гаазі встановили 298 білих стільців в пам'ять про загиблих у збитому в 2014 році російськими терористами літаку рейсу МН17.

 

Про це повідомляє «Нідерландська мовна організація».

 

«Родичі загиблих в авіакатастрофі рейсу MH17 сьогодні вранці знову встановили 298 вільних місць перед російським посольством у Гаазі. Родичі, які об'єдналися в групу «Пошук правди-MH17», вважають, що в країні недостатньо відкрито говорять про авіакатастрофу. Сидіння розташовані за схемою літака, по одному місцю на кожного потерпілого», ‒ йдеться у повідомленні.

 

Відзначається, що стільці встановлюють вже четвертий раз. Так активісти намагаються привернути більше уваги до розгляду справи. Також ініціативна група доставила у посольство РФ лист російському президенту Путіну.

 

«Ви робите масове вбивство випадково чи іншим чином, а потім просто йдете. Ми не можемо з цим погодитися», ‒ цитує видання текст листа активістів.

 

Нагадаємо, 7 липня суд у Гаазі приступає до розгляду справи чотирьох підозрюваних, які, за версією слідства, несуть відповідальність за загибель 298 пасажирів рейсу МН17.

Коментарi (0)