вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Перед окупованим Луганськом встановлено український прапор (відео)

Події

Перед окупованим Луганськом встановлено український прапор (відео)

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прапор України на 25-метровій вишці, що буквально за сто метрів від противника, встановив боєць з Вінниці разом зі своїми побратимами.

Про це повідомляє Вінниця.info.

Хлопець Євген, який зараз перебуває на лінії розмежування в Луганській області, захищає батьківщину ще з 2014 року.

«Сама вишка знаходиться в районі безпосередньої близькості до противника та знаходиться в квадраті, якій свого часу російські бойовики майже зрівняли з землею. Вся процедура встановлення прапору, від моменту підйому до моменту спуску, зайняла приблизно півгодини. Але, окрім цього, ще були моменти підготовки. Взаємодія з місцевими мешканцями які допомогли нам з флагштоком та драбиною», – повідомив він.

Наголошується, що захисник та представники Цивільного військового співробітництва встановили український стяг, який був переданий волонтерами.

«Так, як прапор передали з Вінниці, звісно, мені вдвічі було його приємно встановлювати. Адже я сам із Вінниці. Цей стяг з мого дому рідного дому. Це надало неабиякої бадьорості та сил», – підкреслив Євген.

За його словами, на позиції де він знаходитися, вже свого часу був український прапор. Однак через те, що пориви вітру його розірвали, побратими вирішили вивісити новий та ще ближче до позицій супротивника.