субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пенсії для жителів ОРДЛО: Резніков заявив про зняття обмежень

Економіка

Пенсії для жителів ОРДЛО: Резніков заявив про зняття обмежень

views69

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В умовах оголошеного карантину через розповсюдження коронавірусної інфекції пенсіонери, які проживають на окупованих територіях Донбасу, не мають можливості перетнути КПВВ. Проте вони все одно будуть отримувати пенсії, навіть якщо їхні картки Ощадбанку вже прострочені.

Про це розповів віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу «Україна 24».

«На сьогодні рішенням уряду ми зняли обмеження про 60 днів до того, як не буде завершений повністю карантин. Мало того, ми чітко написали в постанові уряду, що після завершення карантину ще два місяці в спокійному режимі люди матимуть можливість провести верифікацію свого стану, що вони є пенсіонерами, підкреслюю, пенсіонерами, які є внутрішньо переміщеними особами. За рішеннями попередніх складів уряду, пенсію отримують внутрішньо переміщені особи, навіть якщо вони проживають тимчасово на тимчасово окупованих територіях», – сказав Резніков.

Міністр також наголосив, що питання забезпечення пенсіями всіх, «хто у свій час дійсно чесно заробив цю пенсію, проживає на окупованих територіях і не зголосився в цей час» – є питанням прийняття окремого рішення.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі