неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Пекельні санкції» можуть не прийняти через спротив адміністрації Трампа

За кордоном , Новини

«Пекельні санкції» можуть не прийняти через спротив адміністрації Трампа

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Законопроект про нові санкції США проти Росії може і не бути затверджений. Супротивниками виступають представники адміністрації Трампа.

Вже зараз відомо, що адміністрація Трампа надає негласний спротив законопроекту сенатора Ліндсі Грема, в якому пропонується поширення санкцій на російські банківський і газовий сектори та на держборг Росії. Законопроект сенатора-республіканця Ліндсі Грема був підтриманий комітетом Сенату з питань міжнародних відносин. У ньому пропонується карати фізичних і юридичних осіб Росії, які причетні до тиску Кремля на Україну, а також до втручання в президентські вибори в США, в справи Сирії та переслідування дисидентів в РФ. Сенатор Грем назвав документ «законопроектом пекельних санкцій».

Про це повідомляє The Daily Beast.

«Один з чиновників Державного департаменту у вівторок направив главі профільного комітету Сенату лист обсягом у 22 сторінки проти нового проекту санкцій», – пише видання.

Так, вказується, що адміністрація Трампа виступає «рішуче проти» законопроекту, якщо в нього не будуть внесені ряд змін і він може «завдати шкоди європейським союзникам Америки» та «порушити трансатлантичну єдність щодо діючих американських санкцій проти Росії».

Також один з чиновників адміністрації президента США підкреслив, що законопроект «загрожує світовому енергетичному, товарному, фінансовому та іншим ринкам», оскільки спрямований «майже на весь спектр зовнішньої комерційної діяльності з Росією».

В адміністрації Трампа стверджують, що санкції можуть вразити американські банки, які працюють в Росії, а також завдати шкоди активам менеджерів з США.

Нагадаємо. Міжнародний комітет Сенату США прийняв проект закону «Акт захисту американської безпеки від агресії Кремля» (Defending American Security from Kremlin Aggression Act, DASKA). Щоб проєкт набрав чинності, документ повинен бути прийнятий обома палатами Конгресу і підписаний президентом США.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі