п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Павукоподібні мікро-БПЛА з'являться в британській армії: що про них відомо

Cіпратов Роман


Технології , Озброєння та техніка

Павукоподібні мікро-БПЛА з'являться в британській армії: що про них відомо

views154

13.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Компанія Elbit Systems UK оголосила про укладання контракту на постачання мікро-безпілотних авіаційних систем Magni-X Міністерству оборони Великої Британії.

Про це пише Defense Blog.

Згідно з прес-релізом Elbit, контракт був присуджений Defence Equipment & Support's Future Capability Group у рамках Програми об'єднання людей і машин британської армії, і перевірений мікро-БПЛА буде доставлений до спеціалізованих армійських підрозділів для обслуговування до середини 2023 року.

Magni-X – це військовий мікро-БПЛА з вертикальним зльотом та посадкою (VTOL) із сімейства платформ для квадрокоптерів, які вже стоять на озброєнні армій по всьому світу.

У рамках контракту Elbit Systems UK поставить готові до експлуатації системи Magni-X для британської армії з опцією контракту на постачання багатьох інших систем. Magni-X, який буде поставлений, нестиме різне корисне навантаження, у тому числі електронно-оптичні та інфрачервоні камери на карданному підвісі, надаючи користувачам широкі можливості дальньої розвідки.

Magni-X являє собою систему mUAS, що упаковується і легко переноситься, вагою 2 кг, яка здатна до автономного польоту і може бути інтегрована з системою Elbit Legion-X, щоб дати їй можливості роїння, діючи як множник сили для солдатів на землі.

«Цей контракт є ще однією віхою в постачанні компанією Elbit Systems UK передових систем британським збройним силам. Унікальні можливості цих систем демонструють наше прагнення бути в авангарді технологічних досягнень для підтримки інтеграції робототехніки та автономних систем для підвищення можливостей британської армії», – сказав генеральний директор Elbit Systems UK Мартін Фоссет.

Володіючи низькою радіолокаційною та акустичною помітністю, Magni-X являє собою перевірений та перехідний мікро-БПЛА, що знаходиться в експлуатації, призначений для поліпшення розвідки на коротких дистанціях і підтримки бойових і розвідувальних операцій до 60 хвилин за раз.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі