вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Павло Клімкін увійшов до складу Наглядової Ради фонду «Повернись живим»

Суспільство

Павло Клімкін увійшов до складу Наглядової Ради фонду «Повернись живим»

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній очільник Міністерства закордонних справ Павло Клімкін і засновник фонду Віталій Дейнега стали першими з членів Наглядової ради, про яких відомо на цей час.

Про це повідомили представники Фонду «Повернись живим».

Дейнега зазначив, що Павло Клімкін уже майже півроку активно залучений у роботу організації.

«Від стратегічних сесій до конфліктних перемовин, від консультацій за чашкою кави до виснажливих 12-годинних зустрічей – він кожного разу був на висоті й, сам того не розуміючи, кожною дією демонстрував вірність цінностям фонду», – сказав засновник фонду.

Павло Клімкін заявив, що дуже пишається тим, що працюватиме у команді Фонду.

«Ми маємо перемогти. «Повернись живим» це про тих, хто допомагає перемагати. Я ніколи не бачив навколо Фонду людей, які б просто робили свою справу. Жодного, оскільки для всіх це історія їхнього життя та боротьби. Дуже пишаюся, що мені випав шанс стати частиною цієї історії – це велика честь та ще більша відповідальність. Дякую за те, що працюватиму в такій команді», – сказав він.

Ще чотирьох її членів буде представлено найближчими днями. Відомо, що 23 листопада 2020 року Фонд оприлюднив інформацію про зміну керівництва. Наглядова рада призначила директором ексочільника аналітичного відділу організації, ветерана Тараса Чмута.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі