четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Пастор і капелан Мохненко сподівається, що росіяни на колінах проситимуть прощення

Олександр Слов'янець


Суспільство

Пастор і капелан Мохненко сподівається, що росіяни на колінах проситимуть прощення

views264

04.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час траурної церемонії прощання із загиблим бійцем 93 бригади Валерієм Геровкіним у Краматорську пастор і капелан Геннадій Мохненко звернувся до росіян як громадян країни-агресора. Він сподівається, що вони будуть просити пробачення за те, що наробили в Україні.

Гранатометник Валерій Геровкін був вбитий російським снайпером 1 грудня на позиціях біля Новотроїцького. Валерію було лише 22 роки, й це була його перша ротація на лінію фронту.  

Зокрема Геннадій Мохненко сказав:

«Ми не вирощували наших синів для війни. І справді, ніколи не думали, що ті, хто з нами читали одні книжки у дитинстві, дивилися одні фільми. Ті, хто з нами вболівали за одні футбольні команди, колись прийдуть і вбиватимуть».

Геннадій Мохненко сподівається, що колись росіяни зрозуміють, що вони наробили в Україні та проситимуть пробачення на колінах:

«Я сподіваюся, що ми колись побачимо, як вони схилять коліна та вибачаться десь на наших цвинтарях, засіяних хлопчиками та дівчатами, солдатами та цивільними людьми. Я сподіваюся, що вони колись зрозуміють, що вони наробили».