середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Партія «Слуга народу» готова вивести «іноземні війська» (НАТО) заради компромісу з РФ

Новини , Російська агресія , Політика

Партія «Слуга народу» готова вивести «іноземні війська» (НАТО) заради компромісу з РФ

views120

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Депутат від партії «Слуга народу» Богдан Яременко, який займає посаду голови комітету з проблем зовнішньої політики, повідомив, що президентська партія готова відмовитися від послуг інструкторів НАТО, які працюють на території України.

Яременко вважає, що компромісу з країною-агресором можливо досягнути, почавши робити конкретні маленькі дії, проводити переговори та повертати полонених додому.

«Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів – коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України», – заявив Яременко.

«Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти», – додав він.

Але, у той же час, Яременко наголосив, що такі дискусії ще не проводилися.

«Ми повинні говорити, домагатися в тому, в чому це можливо, не поступаючись жодними своїми інтересами, десь досягти якогось процесу, створити ситуацію, яка би примусила росіян зробити щось, що нас задовольняє», – підсумував депутат.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі