понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Партія Медведчука звинуватила партію Вакарчука у сепаратизмі

Новини , Політика

Партія Медведчука звинуватила партію Вакарчука у сепаратизмі

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Партія кума Путіна заявила, що звернулася до правоохоронних органів із заявою про «ознаки національної зради».

В партії «Опозиційна платформа – За життя» вважають, що заява партії «Голос» про те, що Україна повинна вийти з Мінських домовленостей має бути вивчена правоохоронними органами. Проросійські налаштовані соратники Медведчука звернулася до правоохоронців із відповідною заявою, про що повідомляється на сайті ОТЗЖ.

У партії путінського кума вважають, що заяви їхніх колег по парламенту можуть «містити ознаки національної зради».

«Опозиційна платформа – За життя» вимагає від СБУ, ГПУ та інших правоохоронних органів провести ретельне вивчення заяв партії «Голос», які містять ознаки національної зради, сепаратизму і посягання на територіальну цілісність України», – сказано в заяві партії.

Соратники кума Володимира Путіна закликали українську владу йти шляхом мирного вирішення ситуації на Донбасі «незважаючи на судомні спроби політичних радикалів і маргіналів всіх мастей цьому перешкодити».

Партія «Голос» заявила, що Україна повинна вийти з Мінських угод, щоб отримати трохи часу, скоординувати дії та спланувати мир в Україні на своїх умовах.

З огляду на заяву проросійських депутатів, які мають фінансовий та загальний інтерес до країни-агресора, закликають миритися, не можуть назвати винуватого у ситуації, яка склалася на Донбасі, популяризують російську мову, віру та цінності… виникає питання: хто насправді має найбільший інтерес у Мінських угодах та підписанні формули Штайнмаєра, яка «несе мир» на умовах здачі позицій України?

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі