субота, 26 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Партія «Голос»: Поліція має захищати, а не катувати. Аваков має піти

Політика

Партія «Голос»: Поліція має захищати, а не катувати. Аваков має піти

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Парламентська фракція «Голос» наполягає на звільненні з посад міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та голови Національної поліції Ігоря Клименка.

Про це йдеться в заяві фракції «Голос» у Фейсбуці.  

Автори наголошують, що суспільству необхідна поліція, яка буде захищати людей, а не катувати. І що повинна бути «відповідальність за те, що злочинці в погонах катують і ґвалтують людей».

Таку заяву у фракції зробили у зв’язку з побиттям і зґвалтуванням затриманої жінки поліцейськими в Кагарлику Київської області.

«Кагарлика могло б і не статися, якби було покарання за злочини поліцейських у Кривому Озері, у дитячому притулку «Світанок» та за вбивство 5-річного Кирила Тлявова. Але система захищає катів у погонах, а не громадян. Зараз монобільшість має визнати, що реформа поліції — провалена. І для її перезапуску потрібні «нові мізки й нові серця. Керівництво МВС необхідно змінити. Промовчати зараз — це взяти на себе відповідальність за все, що відбувається у поліції сьогодні» — заявила Інна Совсун, народна депутатка, заступниця голови політичної партії «Голос»

Підкреслюється, що Керівництво МВС і Національної поліції мають понести відповідальність за те, що сталось.

«Вони не змогли і не зможуть провести реформу правоохоронної системи, якої давно вимагає суспільство», – додали у «Голосі».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі