неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Панама заявила, що російські військові вразили ракетами три їхні судна у Чорному морі, - Reuters

Світлана Макарова


За кордоном , Російська агресія

Панама заявила, що російські військові вразили ракетами три їхні судна у Чорному морі, - Reuters

views220

17.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російськими ракетами в Чорному морі після вторгнення Росії в Україну були вражені три судна під панамським прапором. Одне з них затонуло, два інших залишаються на плаву, але мають пошкодження.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на інформацію від Панамського морського управління.

Як зазначається, агентству в Панамському морському управлінні (AMP) повідомили, що трьома постраждалими від російських ракетних атак суднами були Namura Queen, Lord Nelson і Helt. В AMP не повідомили дати, коли вони були вражені.

"Ми знаємо, що у нас було три судна, які були атаковані російськими ракетами, але весь екіпаж цілий, у нас є матеріальний збиток", - сказав Норіель Арауз, адміністратор AMP.

За його словами, в Чорному морі все ще знаходяться не менше 10 суден. Він додав, що російський військовий флот обмежує вихід кораблів з цього району. 

Як відомо, Панама має найбільший у світі реєстр судів під своїм національним прапором – понад 8000.

Нагадаємо, 3 березня надійшло повідомлення про те, що після вибуху біля порту Одеси затонуло естонське вантажне судно Helt. Про це повідомляло агентство Reuters із посиланням на талліннське судноплавне агентство Manager Vista. Була версія, що судно зіткнулося з міною. Але, судячи із заяви морського управління Панами, судно було вражене російською ракетою.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі