вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
П'ятиметрову піщану скульптуру Зеленського звели в Естонії

Андрій Кущенко


Суспільство

П'ятиметрову піщану скульптуру Зеленського звели в Естонії

views1645

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

У туристичному місті Естонії Тирва українські біженці звели п'ятиметровий пам'ятник президенту Володимиру Зеленському із піску. Прототипом стала легендарна Статуя Свобода у Нью-Йорку, тому постать гаранта тримає в руках головний документ країни – Конституцію України.

Про це повідомили в естонському виданні Postimees.

Проекту допомогли підприємці міста, а також муніципальна влада, яка підкреслила, що статуя Зеленського стала першою в низці цілого комплексу для парку відпочинку.

"Вона започаткувала створення Парку свободи, який складатиметься з різних скульптур та виставок у центрі Тирва, з метою змусити людей задуматися про цінності, що тепер здається самоочевидним. Ми ризикуємо звикнути до війни і думати, що нас це не торкнеться", – розповів мер міста Майдо Руусман.

На створення пам'ятника пішло понад 72 тонни піску. Американська статуя послужила прототипом, оскільки, на думку архітектора проєкту Агнесе Рудзіті Кирилової, це найкращий і найвідоміший у світі символ Свободи.

"Всі країни Балтії дуже серйозно ставляться до сьогоднішньої ситуації, тому що ми досі пам'ятаємо, яким було життя в Радянському Союзі. Саме тому ми так цінуємо ту свободу, яка у нас є", – зауважила вона.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі