субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
П’ять протестних акцій до «нормандської зустрічі» відбудеться у Києві

Новини , Суспільство

П’ять протестних акцій до «нормандської зустрічі» відбудеться у Києві

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В акціях протесту, які пройдуть у Києві протягом двох днів (8 та 9 грудня) візьме участь декілька десятків тисяч людей. Про таку кількість заявив заступник міністра МВС Сергій Яровий. Для забезпечення правопорядку біля 3 тисяч співробітників МВС патрулюватимуть у місцях проведення акцій.

Як повідомив Яровий, проведено низку зустрічей з організаторами акцій. Розгорнуто роботу ситуаційного центру МВС. Він буде здійснювати оперативний контроль за подіями та приймати рішення. Правоохоронці та учасники мають чітку позицію: будь-яка протестна активність повинна відбуватися у рамках закону.

Оскільки підходи до Софійської площі перекрито у зв’язку з новорічними святами, на вихідних вулицю Хрещатик відкриють для проїзду транспорту. Щоб організувати дорожній рух, там теж працюватиме патрульна поліція.

Нормандський саміт пройде 9 грудня у Парижі. Зустрічей в такому форматі не було більше ніж три роки: з жовтня 2016 року. Президент Володимир Зеленський заявляв про значні очікування від саміту. Предметом обговорення стануть обмін полоненими, припинення вогню, встановлення контролю над кордоном та проведення виборів на частині Донбасу, яка зараз окупована.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі