четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
П’ять мешканців Луганщини отримають компенсацію за зруйноване житло

Економіка , Переселенці

П’ять мешканців Луганщини отримають компенсацію за зруйноване житло

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

П’ять жителів Луганської області, чиї будинки в ході військової агресії РФ на тимчасово окупованих територіях були зруйновані, отримають компенсацію від держави у розмірі майже 1,4 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Відповідне рішення було прийнято в ході засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з відшкодуванням постраждалим, що втратили житло внаслідок надзвичайних ситуацій військового характеру, спричинених збройною агресією Росії на ТОТ Луганщини.

«Ухвала про надання грошової компенсації та включення в узагальнений список надана п’ятьом постраждалим, які є власниками об’єктів зруйнованого житла», — йдеться у повідомленні.

За даними, два об’єкти знаходяться в місті Лисичанськ, один у місті Попасна, ще два в Станиці Луганській.

У відомстві зазначили, що компенсація за втрату визначених помешкань становить 1 млн 350 тис грн та буде перерахована постраждалим власникам об’єктів зруйнованого житла на банківську картку (картковий рахунок у банку).

Також департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, як розпорядник коштів, планує передати узагальнений список постраждалих на погодження до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі