понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Озвучено дату випробувань українського дрона-камікадзе ST-35 «Грім» (відео)

Технології

Озвучено дату випробувань українського дрона-камікадзе ST-35 «Грім» (відео)

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заводські випробування заплановані на весну 2021 року: якщо вони будуть успішними, то наступного року можуть пройти й державні випробування.

Про це повідомив директор НВП «Атлон Авіа» Артем В’юнник у коментарі «Донбас Реалії», передає Defense Express.

«Ми сподіваємося провести заводські випробування навесні 2021 року. За планами, це повинен бути квітень-травень 21 року. Якщо заводські випробування пройдуть успішно, то ми сподіваємося в наступному ж році провести державні випробування», – повідомив він.

В’юнник зазначив, що затримки з проєктом можуть бути через можливі проблеми з розробкою та доведенням бойової частини.

«Але це (строки випробувань) буде сильно залежати від нашого підрядника з бойової частини. Тому що ми не розробляємо бойову частину. Ми робимо носій та систему наведення», – сказав очільник приватного підприємства.

Читайте також: Експерти пояснили, чому звичайні БПЛА вже скоро стануть непотрібними: у тому числі й для України (фото)

Нагадаємо. Приватна компанія НВП «Атлон Авіа» більш відома як виробник одного з найбільш масових розвідувальних безпілотних комплексів ЗСУ А1-СМ «Фурія», які вже давно постачаються ЗСУ та активно використовуються в бойових діях на Донбасі.

Баражуючий боєприпас ST-35 «Грім» (Silent Thunder – «Тихій Грім») вперше був представлений на міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019», після чого відбулася й офіційна презентація його можливостей.

ST-35 «Грім» запускається за допомогою коптера та має систему автоматичного наведення, що реалізована по телевізійному або інфрачервоному каналу. При цьому дрон-камікадзе здатний самостійно коригувати свою траєкторію під час наведення на ціль та оцінювати метеоумови в районі удару.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі