четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Озвучена мета Кремля, яку той намагається реалізувати в Україні

Політика

Озвучена мета Кремля, яку той намагається реалізувати в Україні

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Росією просувається власний сценарій, через це навіть після українських поступок, вона не збирається йти з окупованих територій.

Про це заявив Георгій Тука в ефірі Обозреватель TV.

На його думку, всі розмови в ТКГ про «золотий міст» можливостей, який може призвести до завершення війни, виступає ознакою того, що влада України починає приймати певні рішення, пов’язані з «особливим статусом» Донбасу.

«Гіпотетично «золотий міст» може виглядати так: Україна піде на деякі поступки щодо так званого особливого статусу Донбасу, і саме ці поступки можуть бути використані Путіним як те, що, мовляв, Росія дотисла Україну», – наголосив Тука.

За словами колишнього заступника міністра, мова більше йде про рішення, пов’язані з особливостями місцевого самоврядування, аніж зміни до Конституції України.

У зв’язку з цим Георгій Тука згадав про законопроєкт віцепрем’єра Олексія Резнікова, який стосується запровадження перехідного періоду. Але не факт, що він принесе результат, через зовсім іншу мету, яку переслідує Кремль.

«Навіть якщо Україна погодиться виконати всі вимоги мінського плану мирного врегулювання в тому вигляді, в якому їх трактує РФ, Росія все одно не залишить Донбас. На мою думку, на жаль, все йде до повторення сценарію так званої Придністровської молдовської республіки-2», – зауважив він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі