середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оточення президента Зеленського займається контрабандою на президентських літаках

Економіка

Оточення президента Зеленського займається контрабандою на президентських літаках

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Оточення президента Володимира Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах з Китаю в розпал карантину, здійснюючи її за допомогою президентських літаків, які доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов в Україні.

Про це написала журналістка Світлана Крюкова в Фейсбук.  

Вона нагадала, що чартерні рейси виконуються регулярно і президент із гордістю про це звітує. Однак у цьому є й зворотній бік медалі…

«Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси та доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов. Спочатку це були Боїнги компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і «Мрію». Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що все це робиться з метою забезпечити медустанови всім необхідним – для боротьби з епідемією. Однак є і зворотній бік медалі, про яку мало хто знає, але скоро дізнаються всі», – розповіла вона.

Вона заявила, що оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж у великих масштабах. І додала, що імена «дільців» добре всім відомі.

«Контрабанда – це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебувають на межі банкрутства. Виходять з мітингами під Кабмін. В той час, як окремі наближені до Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Бо на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні мережі. Імена цих дільців, які беруть участь в операції «Баум», добре відомі», – зазначила Крюкова.

Журналістка пообіцяла незабаром розкрити імена та деталі розслідування. А також додала, що за результатами розслідування «полетять голови», і закликала всіх, хто також має інформацію, ділитися нею.

«Наше видання, і я зокрема, проводжу глибоке розслідування про діяльність всіх задіяних в контрабанді на епідемії. У зв’язку з цим прошу всіх зацікавлених осіб, бізнесменів, які тим чи іншим чином стикалися з групою високопоставлених чиновників і вели переговори з перевезення комерційних вантажів, поділитися інформацією. Конфіденційність гарантую», – написала вона.

І побажала всім «36 і 6».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі