середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ощадбанк виграв суд у Сбербанку Росії

Економіка

Ощадбанк виграв суд у Сбербанку Росії

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державний Ощадний банк України виграв справу щодо торгової марки «Сбербанк» за зустрічним позовом Сбербанку Росії. Розгляд тривав понад 4 роки.

Про це інформує пресслужба Ощадбанку.  

Зазначається, що представники Сбербанку Росії намагалися переконати суд у тому, що реєстрація Ощадбанком торговельної марки «СБЕРБАНК» на території України порушила права Сбербанку Росії. Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін.

«В процесі запеклого процесуального протистояння Ощадбанком було зібрано та надано всі належні та допустимі докази на підтвердження необґрунтованості вимог позивача», – йдеться в повідомленні.

Зрештою апеляційна інстанція погодилась з аргументованою позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову Сбербанку Росії.

«Перемогу в цій справі не можна переоцінити, адже це важливий етап в історії захисту Ощадбанком своїх прав інтелектуальної власності в основній судовій справі, яка стосується заборони російському Сбербанку незаконно використовувати фірмове найменування «СБЕРБАНК» на території України», – зазначив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Нагадаємо. На початку 2016 року Ощадбанк подав до суду на Сбербанк (колишнє ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії») з позовом про порушення прав інтелектуальної власності. В Ощадбанку заявили, що Сбербанк Росії незаконно використовує торговельну марку «СБЕРБАНК» і це може не тільки вводити клієнтів в оману, а й певним чином впливати на їхню поведінку.

Ощадбанк наполягає, що він є єдиним законним власником торгової марки «Сбербанк» на території України і через це перейменування Сбербанку Росії було незаконним. У вересні 2016-го Ощадбанк відстояв право на бренд «Сбербанк».

У відповідь на основний позов Ощадбанку Сбербанк Росії подав контрпозов. Саме він і був 10 серпня 2020 року вирішений на користь Ощадбанку. Рішення вже набуло чинності.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі