субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Організаторці «референдуму» на Луганщині присудили 5 років позбавлення волі, але з іспитовим терміном

Події

Організаторці «референдуму» на Луганщині присудили 5 років позбавлення волі, але з іспитовим терміном

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Районний суд Луганської області засудив чергову прихильницю «руського миру» та «псевдодержави» та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим терміном 1 рік.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.  

«Зокрема, в середині березня цього року прикордонники викрили місцеву жительку, яка у 2014 році брала участь в організації та проведенні незаконного «референдуму» на території Луганщини на «виборчій дільниці» в одному із населених пунктів у Станично-Луганському районі. Підсумки псевдореферендуму були використані окупаційною адміністрацією РФ для повалення конституційного ладу та територіального устрою на частині території України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що кримінальне провадження було розпочато на підставі здобутих прикордонниками матеріалів відповідними слідчими органами СБУ. Після проведення досудового розслідування та збору доказів матеріали кримінального провадження були передані до суду.

«25 листопада 2020 року районний суд Луганської області чергову прихильницю «руського миру» та «псевдодержави» визнав винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України» та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з іспитовим терміном 1 рік», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Туреччині винесли 79 довічних вироків за спробу держперевороту

Крім того, у Держприкордонслужби України нагадали, що протягом 2020 року оперативними співробітниками Східного регіонального управління загалом було викрито 56 громадян України, які брали участь в організації та проведенні на територіях Донецької та Луганської областей незаконного «референдуму» щодо відокремлення від України та створення так званих «Л/ДНР».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі