субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Орденоносного екс-працівника естонських спецслужб було ув’язнено на 5 років за шпигунство для Росії

За кордоном , Новини

Орденоносного екс-працівника естонських спецслужб було ув’язнено на 5 років за шпигунство для Росії

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Естонського екс-працівника Поліції безпеки Владіміра Куликова було засуджено на 5 років позбавлення волі за те, що він працював на російську розвідку. Його було затримано ще у березні цього року.

Минулого місяця Хар’юським повітовим судом було винесено вирок про ув’язнення Куликова, а сьогодні, 4 жовтня, він набув чинності.

Куликова звинувачують у шпигунстві, створенні та підтримці антиестонських зв’язків, а також у проведенні розвідувальних дій, які могли б нашкодити Естонській Республіці.

Наразі більш детальний склад звинувачення залишається невідомим, але ознак зради державного масштабу при розслідуванні справи не виявили.

Нагадаємо, що Куликов працював у Поліції безпеки до 2012 року, після чого звільнився через службову травму. Куликову радили не їздити до Росії, тому що місцеві спецслужби цікавились ним. Попри рекомендації Куликов полетів до Росії, де на нього вийшли спецслужби.

26 березня шпигуна затримали, а наступного дня він був заарештований. Інформацію про затримання Куликова було оприлюднено 12 квітня у традиційному щорічнику Поліції безпеки.

За час своєї служби Куликов був удостоєний ордена Орлиного хреста, а також не один раз йому присвоювали звання працівника року. Після завершення своєї служби він став тренером з дзюдо.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі