вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ОПЗЖ поправками до законопроєкту про землю заблокувала парламент до травня – Арахамія

Новини

ОПЗЖ поправками до законопроєкту про землю заблокувала парламент до травня – Арахамія

views67

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що «Опозиційна платформа — «За життя» заблокувала роботу парламенту на три місяці.

Про це він повідомив у ток-шоу «Свобода слова» Савіка Шустера.

За його словами, тепер парламент не зможе розглядати жодні питання і взагалі «паралізований». І звернувся з питаннями до співголови ОПЗЖ Юрія Бойко.

«Ви згенерували 3700 поправок. Якщо зараз їх проходити… Ми абсолютно культурно кожну поправку… Можете включити телевізор і побачити. Це займе до травня. У нас парламентсько-президентська республіка, вищий законодавчий орган заблокований на три місяці. А зарплати шахтарям, медична реформа, зміни в Кабмін… Хто буде відповідати за те, що на місяці паралізований парламент?», — запитав Арахамія,

На це вже Бойко відповів звинуваченням «Слуг народу» в тому, що вони розглядають тільки власні законопроєкти та приймають тільки власні лобістські закони.

«Ви повністю виключили інші фракції з цього процесу, тому всі лобістські закони, гральний бізнес та все інше вони прийняли… Ми краще розберемося з ринком землі, приймемо рішення, яке прийме український народ, і буде працювати парламент», — відповів він.

Нагадаємо. Уповноважений Президента України з питань землі в ефірі тієї ж програми «Свобода слова» Савіка Шустера пояснив, що земельна реформа проводиться для того, щоб навести лад і дати економічний поштовх країні. І це не реформа заради реформи, а «порядок у домі», який Зеленський не підпише, якщо він не буде відповідати інтересам народу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі