п’ятниця, 09 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оприлюднено ціну та строк запуску мовлення українського каналу в ОРДЛО

Новини , Суспільство

Оприлюднено ціну та строк запуску мовлення українського каналу в ОРДЛО

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр культури Володимир Бородянський заявив, що запуск інформаційного мовлення на тимчасово окуповані території Донбасу запланований незабаром. Для цього є все необхідне, тому через 3 місяці можна буде вже запускати.

Він підкреслив, що фінансування для цього проекту вже є. Транслювати мовлення на території, тимчасово непідконтрольні українському уряду, буде канал UATV.

При цьому Бородянський повідомив, що на даний момент переговори ведуться переговори з українськими телевізійними каналами про трансляцію контенту.

За його словами, канал для мовлення на тимчасово окуповані території вже закладено в бюджеті. І суми повинно вистачити для вирішення цього питання.

«У нас є на UATV приблизно 440 млн грн. На наш погляд, на сьогоднішній день цього достатньо», – підкреслив Бородянський.

Також він в черговий раз озвучив основне завдання інформаційної політики уряду по відношенню до ОРДЛО.

«Ми хочемо, щоб люди на тій території не керувалися маніпулятивною думкою Володимира Соловйова, Ольги Скабєєвої або ще когось. Потрібно, щоб вони розуміли, що є інша точка зору, правдива точка зору. Ми хочемо залучити їх в діалог і в рамках цього діалогу шукати спільне рішення», – заявив міністр.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі