четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оприлюднені дві дати апеляції у справі українських моряків, взятих у полон

Російська агресія , Події

Оприлюднені дві дати апеляції у справі українських моряків, взятих у полон

views143

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Росії Московський міський суд призначив дати слухання для розгляду апеляційної скарги з боку захисту військовополонених моряків стосовно продовження їхнього терміну арешту до жовтня 2019 року.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Микола Полозов:

«Московський міський суд призначив дату та час судового засідання з розгляду апеляційних скарг захисту військовополонених українських моряків на постанову Лефортовського районного суду міста Москви від 17 липня 2019 року про продовження терміну утримання під вартою», — написав пан Полозов.

6 серпня 2019 року він зазначив, що судове засідання призначене лише для першої групи військовополонених: Дениса Гриценко, Андрія Драча, В’ячеслава Зінченко, Михайла Власюка, Богдана Головаша та Сергія Попова.

Судове засідання відбудеться у Московському міському суді 16 серпня об 11 годині у залі № 327.

Сьогодні, 7 серпня, Микола Полозов додав інформацію про другу групу утриманих українських моряків. Він зазначив, що розгляд апеляційних скарг захисту Володимира Терещенко, Андрія Шевченко, Романа Мокряка, Андрія Оприсько та Сергія Цибізова пройде в Московському міському суді 16 серпня 2019 року о 14:00 в залі 327.

Нагадаємо. Раніше  український омбудсмен Людмила Денісова подала клопотання на ім’я керівника слідчої групи ФСБ Росії Сергія Мікрюкова про особисті зобов’язання стосовно 24 українських моряків.

Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі зобов’язав Росію звільнити українських моряків та повернути Україні захоплені судна. Москва відреагувала на цю постанову неоднозначно. У Міністерстві закордонних справ України заявили, що розраховують на якнайшвидше виконання Росією рішення Трибуналу та повернення полонених і кораблів, захоплених у Керченській протоці у листопаді 2018-го.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі