четвер, 19 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ООС: збройні сили РФ за період перемир’я понесли серйозні втрати на Донбасі

Російська агресія , ООС

ООС: збройні сили РФ за період перемир’я понесли серйозні втрати на Донбасі

views41

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські збройні формування на окупованій частині Донбасу продовжують нести втрати особового складу під час «режиму тиші».

Про це повідомляє пресцентр ООС у Фейсбуці.  

Зазначається, що незаконні формування російських збройних сил продовжують нести втрати особового складу попри те, що українські військові сумлінно дотримуються усіх заходів повного та всеосяжного режиму припинення вогню, який вступив у силу з 27 липня.

Так, за даними розвідки ООС, тільки за два з половиною тижні перемир’я, підрозділи противника втратили 9 чоловік загиблими і ще 15 пораненими. Причиною стали необережне поводження зі зброєю, ДТП та підрив на невідомих вибухових пристроях на своїх позиціях.

«У підрозділах окупаційних військ РФ дуже низький морально-психологічний стан. Не припиняються самогубства та дезертирство особового складу, вживання алкоголю та наркотиків», – додали у пресцентрі.

Командування Об’єднаних сил також нагадало, що у разі загрози життю та здоров’ю наших воїнів, при спробах захоплення територій з боку збройних формувань Російської Федерації, військовослужбовці Об’єднаних сил завжди дають і будуть давати відповідь.