субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ООС відповіли на ультиматум бойовиків щодо знищення позицій

Російська агресія , ООС

ООС відповіли на ультиматум бойовиків щодо знищення позицій

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні ввечері, 3 вересня, за словами ватажка так званої «ДНР» Дениса Пушиліна, збройні російські формування мають «знищити позиції та траншеї» українських військових.

Заступник командувача ООС Богдан Бондар у коментарі «Новини Донбасу» повідомив, що заяви «глави» окупованої частини Донбасу щодо зміцнення нових позицій ВСУ є фейковими. І підкреслив, що насправді, позиції українських військових по всій лінії фронту нікуди не зсувалися після прийняття додаткового комплексу заходів по припиненню вогню.  

Він також додав, що на вчорашньому засіданні в ТКГ у робочій підгрупі з питань безпеки обговорювалося, зокрема, і це питання.

Українська сторона заявила про неприпустимість ескалації конфлікту в районі селища Шуми та порушення встановленого перемир’я.

Крім того, українські делегати звернулися до представників ОБСЄ із проханням звернути увагу і проконтролювати те, що відбувається в районі вказаного населеного пункту.

У той же час Богдан Бондар каже, що все буде добре.

«Ситуація швидше за все врегулюється мирним шляхом. А якщо щось і станеться, то відповідальність за це буде нести російська сторона», – зазначив він

Нагадаємо. Незаконні збройні російські формування, члени яких регулярно помічені у місці, де було здійснено розведення сил і засобів, представниками місії ОБСЄ, висунули ультиматум українським військовим. Вони вимагають, щоб ЗСУ повністю ліквідувало позиції, і пригрозили знищенням.

«Якщо до 22:00 годині 3 вересня 2020 року такий акт мені не буде представлений, буду змушений вдатися до крайнього заходу», – сказав Пушилін і пообіцяв заздалегідь попередити про час та координати «операції, щоб уникнути людських жертв».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі