четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ООС: продовжується відновлювання об’єктів інфраструктури на Донбасі

Суспільство , ООС

ООС: продовжується відновлювання об’єктів інфраструктури на Донбасі

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Заходи з відновлення пошкоджених об’єктів інфраструктури Донецької області продовжуються. Тільки у Бахмутському районі на минулому тижні було зроблено багато роботи, у тому числі такої, що стосується екологічної ситуації.

Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

6 жовтня в населеному пункті Залізне працівники підприємства продовжували очищення захисної дамби мулонакопичувача центральної збагачувальної фабрики, перед яким піротехнічний підрозділ ДСНС обстежив територію на предмет відсутності вибухонебезпечних предметів.

8 жовтня в Травневому працівники компанії «ДТЕК Донецькобленерго» провели заходи контрольної перевірки та відновлення працездатності обладнання ліній електропередач ПЛ-0,4 кВ. Під час роботи були перевірені з’єднувальні ізолятори, замінений електролічильник одного з домогосподарств, а також від’єднані несанкціоновані підключення до електромережі.

9 жовтня в районі Новгородського було забезпечено проведення планових робіт щодо здійснення забору проб ґрунтових вод у свердловинах навколо шламонакопичувача Фенольного заводу з метою контролю екологічної безпеки довкілля. Такий забір проб ґрунтових вод здійснюється щотижня і за результатами хімічного аналізу перевищень гранично допустимих норм на сьогоднішній день не виявлено.

Було обстежено ділянку автомобільного шляху Харків – Дебальцеве в районі населеного пункту Воздвиженка групою СЦКК разом із групою розмінування ДСНС України. Тут тривають підготовчі роботи до капітального будівництва мосту через залізничні колії. Робота з відновлення мосту розрахована до кінця поточного року.

Українська сторона СЦКК й надалі своєчасно та якісно виконуватиме заходи, спрямовані на відновлення пошкодженої інфраструктури та контролю екологічної ситуації на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі