вівторок, 17 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ООН візьме участь у відновленні житла на Донеччині

Cіпратов Роман


Новини

ООН візьме участь у відновленні житла на Донеччині

views233

23.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Агентство Організації Об'єднаних Націй у справах біженців долучиться до відновлення зруйнованого житла поблизу лінії розмежування у Донецькій області.

Про це повідомляє прес-центр Донецької обласної державної адміністрації.

Як повідомляється, обговорення питань відновлення житла на Донеччині відбулося під час зустрічі радника з польових питань офісу Агентства ООН у справах біженців на сході України Вартана Мурадяна з заступником голови Донецької обласної державної адміністрації Вадимом Філашкінім.

«Цього року ми відновлюємо програму з грантової підтримки мешканців Донецької області, які постраждали внаслідок військового конфлікту. В той час, як обласна влада та підрозділи ДСНС відновлюють пошкоджені будинки, ми хочемо звернути увагу на внутрішнє оздоблення приміщень. Адже окрім відновлених стін та покрівель люди мають право на комфортні умови життя. Розмір одного гранту на проведення внутрішніх робіт становитиме близько 10 тисяч гривень», повідомив Вартан Мурадян.

Він додав, що програма буде реалізовуватися у населених пунктах, розташованих на відстані до 5 км від лінії розмежування. В першу чергу допомога буде надана багатодітним сім'ям, сім'ям, які втратили годувальника, сім'ям, у яких проживають особи з інвалідністю або особи похилого віку.

У свою чергу Вадим Філашкін подякував Агентству за підтримку мешканців області та зазначив, що зі свого боку обласна влада не припиняє докладати зусиль для відновлення житла. Зокрема, у цьому році силами ДСНС було відновлено 576 будинків за кошти обласного бюджету, повідомив заступник голови області.