понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Оман набув ще більше скандалу: туди прилітав секретар Ради безпеки РФ під час «відпочинку Зеленського» (відео)

Новини , Політика

Оман набув ще більше скандалу: туди прилітав секретар Ради безпеки РФ під час «відпочинку Зеленського» (відео)

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Журналісти «Схем» з’ясували, що Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав в місто Маскат в Омані в ніч з 7 на 8 січня, тобто саме тоді, коли там перебував президент України Володимир Зеленський. Російський силовик прилетів тим же чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 з бортовим номером 9H-VJN, яким через добу президент України з Маскату повернувся до Києва.

«Схеми» посилаються на отриману інформацію про пасажира з Москви з двох не пов’язаних між собою джерел, а інформація про це є в базі даних про перетин кордону Росії. Крім того, моніторинг російських новин за 8 січня показав, що в той день Патрушев в публічному просторі був відсутній.

«Довірений силовик Путіна, секретар Ради безпеки Росії летить саме в Оман і саме в той час, коли там відпочиває президент Зеленський. Летить недержавним бортом, а чартером, який складно прив’язати до конкретних осіб. Саме цей чартер далі виявляється в розпорядженні президента Зеленського для термінового повернення до Києва, який чомусь в кінці кінців затримався майже на добу», – розповідають в матеріалі «Схем».

Шеф-редактор російського видання The Insider Роман Доброхотов описує Патрушева «силовик, звичайно, він – друга людина після Володимира Путіна».

Однак в Офісі президента і тут все заперечують, зокрема й саме знайомство Зеленського з Патрушевим.

«Президент України Володимир Зеленський не знайомий, ніколи не спілкувався по телефону, не зустрічався і, відповідно, не обговорював жодних питань з секретарем Ради безпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим», – відповіли в прес-службі Зеленського.

А потім взагалі пригрозили журналістам судовим позовом у разі «подальшої дезінформації населення і недостатньої перевірки інформації редакцією».

Журналісти зауважили, що в ОП проігнорували питання про причину використання главою держави саме того приватного літака, яким в Оман прилетів секретар Радбезу РФ Патрушев.

Рада безпеки Росії, в свою чергу, повідомила, що надати коментарі з цього приводу може лише прес-секретар Патрушева. З ним не вдалося зв’язатися.

Пресслужба президента на даний час замість того, щоб нарешті дати пояснення цієї дивної поїздки, своїх неправдивих коментарів та повідомлень про відпочинок, офіційний візит, та приватну поїздку, про гроші та за власний рахунок, про термінове повернення у зв’язку зі збиттям літака в Ірані та відсутність президента протягом декількох днів, про літаки Медведчука та чартерні літаки… вирішила пригрозити судом.

Фейспалм якийсь…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі