неділя, 25 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Олігархи обирають найкращих – Зеленський пояснив призначення Шмигаля, який працював на Ахметова

Політика

Олігархи обирають найкращих – Зеленський пояснив призначення Шмигаля, який працював на Ахметова

views45

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент Володимир Зеленський заявив, що не переймається тим, що новий прем’єр-міністр займав високу посаду у команді Ахметова, і запевняє, що олігархи не впливають на уряд.

Про це президент Зеленський розповів в інтерв’ю Bloomberg

Так, в інтерв’ю йдеться про те, що Зеленський не переймається призначення на посаду прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, який раніше був директором Бурштинської ТЕС, що належить олігарху Рінату Ахметову. За його словами, олігархи володіють більшістю активів в Україні і завжди наймають найкращих.

«Вони (олігархи – ред.) володіють 70% -80% активів у цій країні. Кожен менеджер в Україні працював на когось із них або якимось чином пов’язаний з кимось із них. І вони наймають найкращих – ми повинні це розуміти», – сказав Зеленський.

І пояснив причину зміни уряду: справа не в рейтингах.

«Нам потрібно було реагувати на ефективність роботи Кабінету. Коли ви проводите такі глибокі зміни в країні, ви не можете програти. Справа не у ваших особистих рейтингах, не в тому, що вас можуть вигнати з влади, а в тому, що Україна, можливо, більше ніколи не зможе цього зробити», – пояснив президент.

Також Зеленський додав, що чекає на зміни у центральному банку.

«Я не планую замінювати жодну людину в країні, яка працює справедливо та ефективно. Але ми домовилися з центральним банком про деякі речі, які вони можуть зробити. Якщо вони нам це дають, це означає, що вони ефективні. Я все ще чекаю», – повідомив він.