четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ольга Сумська розповіла, чому досі її донька в Росії

Андрій Кущенко


Lifestyle

Ольга Сумська розповіла, чому досі її донька в Росії

views2011

06.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Дочка української актриси Ольги Сумської Антоніна Паперна досі перебуває в Росії і не висловлюється щодо війни на її батьківщині. За словами актриси, там вона живе зі своїм чоловіком і знає про всі жахи війни, але боїться висловлюватися.

Про це знаменита актриса театру і кіно розповіла в інтерв'ю Славі Дьоміну.

Чому Антоніна Паперна мовчить і не їде з РФ

Сумська вважає, що українці в Росії знаходяться в режимі жахливого терору і не можуть висловитися. Її дочка, в тому числі.

"Я спілкуюся з дочкою кожен день. Ми спілкуємося, я їй розповідаю, вона дивиться Telegram-канали. Ті українці, які знаходяться там, вони в курсі тих страшних подій, які тут відбуваються. Вони всі в розпачі. Ті люди, які не можуть висловитися, вони знаходяться в режимі жахливого терору. Я не буду виправдовуватися, тому що я не маю права виправдовувати перед українцями свою дочку", - сказала Ольга.

Ольга Сумська розповіла, чому досі її донька в Росії:"вона в умовах терору"

"Перед матерями, які втратили своїх дітей, своїх чоловіків, своїх близьких, свої будинки і міста. Я не буду цього робити. Але та тотальна залежність, яка сьогодні є в Росії, - крок вліво, крок вправо і все", – висловилася Сумська.

Сумській погрожують через доньку

Актриса також повідомила, що через мовчання її дочки в Москві, їй почали надходити погрози.

Ольга Сумська розповіла, чому досі її донька в Росії:"вона в умовах терору"

До речі, виконавиця ролі "Роксолани" розповіла про подругу-росіянку, яка залишилася без роботи через свою антивоєнну позицію.

"Я спілкуюся зі своєю близькою подругою, це дуже відома людина там, композитор. Вона відмовилася від будь-яких робіт. Вона безробітна, тому що не підтримала політику своїх колег, що виходять з буквою "Z" на кожні фестивалі і на всі програми. Це люди, які за великі гроші не хочуть нічого бачити та чути. Вони зійшли з розуму. Це навіть не зомбі. Уявляєте ступінь цинізму, коли люди за гроші, знаючи, що тут море крові, підтримують цей режим", – поділилася артистка.