понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Олена Зеркаль призначена радником голови правління НАК «Нафтогаз України»

Новини

Олена Зеркаль призначена радником голови правління НАК «Нафтогаз України»

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Олена Зеркаль призначена радником голови правління НАК «Нафтогаз України». Раніше вона працювала на посаді заступника міністра закордонних справ.

Про нову посаду повідомляється на сайті Нафтогазу.  

Олена Зеркаль буде займатися міжнародними відносинами та підтримкою позиції компанії в міжнародних судах.

«У Нафтогазі до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема, щодо захоплених Росією активів групи Нафтогаз в АР Крим», – написано у повідомленні.

Зазначається, що Зеркаль має 25-річний досвід роботи юристом у приватному та державному секторі. Вона досвідчений юрист і дипломат, автор української методології адаптації законодавства до стандартів ЄС, виконала низку наукових робіт з порівняльного аналізу українського законодавства.

Також у Нафтогазі нагадали, що під час роботи в Міністерстві юстиції була представлена в делегаціях України на переговорах з ЄС, ООН, НАТО та Радою Європи.

Крім того, брала участь в усіх раундах переговорів щодо Угоди про асоціацію України з ЄС, угод між Україною та ЄС про реадмісію та про спрощення візового режиму.

З 2014 року Олена Зеркаль займалась питаннями європейської інтеграції і представляла Україну в справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).

Крім того, вона роз’яснювала ризики та протидію будівництву газопроводу Північний потік-2.

2 роки поспіль у складі української команди вела переговори про продовження транзиту російського газу до Європи після 2019 року.

Нагадаємо. Олена Зеркаль добровільно пішла у відставку з посади заступника міністра закордонних справ через те, що, на її думку, нова влада націлена на дружбу з Росією.

«Я не можу чинити спротив, будучи дипломатом всередині Міністерства закордонних справ, яке виконує рішення президента», – сказала Олена Зеркаль.