неділя, 22 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Олександр Положинський відмовився від ордена «За заслуги», яким його нагородив Зеленський

Суспільство

Олександр Положинський відмовився від ордена «За заслуги», яким його нагородив Зеленський

views46

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Український музикант Олександр Положинський відмовився від ордена «За заслуги», яким його нагородив Володимир Зеленський. І згадав про фігурантів у справі Шеремета.

Про це йдеться в офіційному зверненні Положинського до президента, яке він виклав у Фейсбуці

Спочатку музикант розгубився від такої новини.

«Я навіть не знаю, як на це правильно реагувати. Всі свої важливі нагороди я вже отримав, а це – наче якесь знущання. Ще й пісню взяли в якесь попурі, мене не спитавши. Є якась процедура офіційної відмови?», – написав Положинський.

А потім дорікнув голові держави за те, що такі нагороди, мають замість нього отримати музикант Андрій Антоненко «Ріффмастер», лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та військова медсестра Яна Дугарь, які наразі є фігурантами справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

«Я дізнався, що ви нагородили мене орденом «За заслуги» третього ступеня… Сьогодні, коли ми йшли в колоні, ми також згадували про людей, яких безпідставно, принаймні, жодного разу ще не було наведено дійсно вагомого доказу якоїсь їх провини, звинувачують у вбивстві – у тяжкому злочині. Це мій друг і колега – музикант Андрій Ріффмастер Антоненко, це доктор Юлія Кузьменко, це військовий медик Яна Дугарь. Ось ці люди дійсно заслуговують на нагороди, хоча б тому, що вже більш як півроку вони потерпають від беззаконня. І, в тому числі, ваше ім’я замішане у цій справі, тому що за вашої участі було проведено брифінг, де людей безпідставно було названо вбивцями – без суду, без слідства, без доказів», – зазначив музикант.

Офіційне звернення. Сподіваюся, Володимир Зеленський матиме можливість його подивитися.

Опубліковано Олександром Положинським Понеділок, 24 серпня 2020 р.

Положинський також додав, що в нього вже є нагороди, яких йому цілком достатньо – це його концерти, його публіка та подяка шанувальників.