вівторок, 03 серпня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупований Донбас «торгує» контрафактним тютюном в Україні і за кордоном

Новини , Новини окупації , Україна

Окупований Донбас «торгує» контрафактним тютюном в Україні і за кордоном

views19

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Контрафактні цигарки, які виробляла Донецька тютюнова фабрика, оформляли в пакування відомих торговельних марок й, за допомогою недержавних поштових сервісів робили розсилку в різні куточки України та навіть за кордон.

Про те, що в районах проведення ООС функціонують канали, котрими злочинна організація намагалась налагодити доставку товару завчасно дізнались співробітники Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил. Інформацію за їхнім повідомленням внесли до ЄРДР.

Під час проведення оперативно-пошукових заходів правоохоронці отримали інформацію про прибуття партії цигарок до поштового відділення міста Курахове Мар’їнського району Донецької області. В ході перевірки цього відділення було виявлено 20 ящиків тютюнової продукції в пакуваннях трьох різних найменувань. Акцизні марки України на пачках були відсутні.

Також оперативники встановили, що інша партія такого ж товару з цього самого поштового відділення була відправлена у поштове відділення міста Дніпро, де невдовзі знайшли ще 40 ящиків цигарок. До того ж, оперативники затримали на шляху до міста Волновахи автомобіль «Нива», у причепі якого виявили більш як 60 ящиків тютюнових виробів без акцизу, котрі також вироблялись на окупованій території. Вони переправлялись поза контрольно-пропускними пунктами. Вантажі з тютюном на підконтрольні Україні території доставляли за допомогою човнів через річку Кальміус.

Наразі виявлені тютюнові вироби вилучили. Їхню вартість оцінили в понад 1,5 мільйона гривень.

У такий спосіб, в ході спільних дій працівників прикордонного відомства та працівників СБУ під керівництвом військової прокуратури Об’єднаних сил було припинено діяльність двох каналів незаконного переміщення чималих партій тютюнових виробів з окупованої території України.

За цими фактами відкрито кримінальне провадження, встановлюються всі обставини функціонування каналів і причетні до незаконної діяльності громадяни.

Коментарi (0)