п’ятниця, 23 квітня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційна влада відкрито грабує населення Донбасу і вже не приховує фактів

Події

Окупаційна влада відкрито грабує населення Донбасу і вже не приховує фактів

views5

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Окупаційна влада, так зване «міністерство внутрішніх справ «ДНР», повідомила про тотальну корупцію в органах «влади «ДНР». Лише за «офіційними» даними, людей, які мешкають на непідконтрольній частині Донбасу, обікрали на суму понад 67 мільйонів рублів або 1 мільйон доларів США.

Про це 6 квітня повідомило «Донецьке агентство новин» з посиланням на пресслужбу так званого «міністерства внутрішніх справ «ДНР».

Так, слідством встановлено, що до 2018 року на території невизнаної «ДНР» діяло організоване злочинне угруповання, яке обікрало населення окупованої частини Донецької області на суму понад 67 мільйонів рублів або 1 мільйон доларів США. Очолювали ОЗГ міністр транспорту «ДНР» Ігор Андрієнко і генеральний директор держпідприємства «Республіканська паливна компанія» Ігор Бадусев. Злочинці затримані і дають свідчення правоохоронним органам «ДНР».

За даними відомства, для реалізації злочинних планів учасники ОЗГ зареєстрували в міністерстві доходів і зборів «ДНР» кілька підприємств, відкрили поточні розрахункові рахунки в Центральному «республіканському» банку і виготовили печатки. Використовуючи реквізити підприємств, оформлених на підставних осіб, фігуранти переводили в готівку здобуті злочинним шляхом кошти з метою подальшого розподілу між учасниками ОЗГ.

Відзначається, що виготовлення підроблених бухгалтерських і податкових документів по «безтоварних» операціях здійснювалося в ретельно законспірованих квартирах і офісах. Передача клієнтам готівки відбувалася в заздалегідь обумовлених місцях. За інформацією слідства, за весь час злочинна група провела через фіктивні підприємства близько 50 млн рублів.

Також правоохоронці встановили злочинний план щодо розкрадання грошових коштів держпідприємства «РТК». Відомо, що фігуранти оформляли фіктивні угоди з реалізації нафтопродуктів і ГСМ, завищуючи на 1 рубль вартість кожного літра продукції. Використовувалися копії документів померлих осіб. Загальний збиток за період діяльності організованої злочинної групи перевищив 17 мільйонів рублів.

Навіть з цієї офіційної інформації видно, що спіймані за руку клерки не могли приймати такі рішення й діяти самостійно. Раніше їх очолював Олександр Захарченко. Тільки після ліквідації «Захара» і покарання «Ташкента», кремлівські ляльководи дали відмашку на проведення цього розслідування. Мабуть куратори втомилися від того, що їхні маріонетки обдирають не тільки населення Донбасу, а й своїх же господарів. І це тільки початок розплутування ОЗУ «ДНР».

Коментарi (0)