неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційна «влада» створила концерн залізничних підприємств. На чолі – росіянин

Новини , Російська агресія

Окупаційна «влада» створила концерн залізничних підприємств. На чолі – росіянин

views144

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Уряд ЛДНР» прийняв рішення про об’єднання залізничних компаній окупованого Донбасу в один концерн. Таку заяву зробив так званий «виконувач обов’язків заступника міністра інфраструктури і транспорту ЛНР» Володимир Євдохін, передають сепаратистські ЗМІ.

За його словами, планується створення транскордонного концерну «Залізниці Донбасу» на базі «державних підприємств» «Луганська залізниця» та «Донецька залізниця». Як стверджує холуй окупантів, дане об’єднання має на меті оптимізацію залізничних перевезень між «ЛНР» і «ДНР».

Він зазначив, що майно «Луганської залізниці» і «Донецької залізниці» в рамках створеного концерну перебуватиме під контролем бойовиків «ДНР» і «ЛНР» відповідно.

«Создание трансграничного концерна, проще сказать, объединение двух дорог под единое управление, позволит оптимизировать перевозки грузов и пассажиров на территории двух Республик и максимально эффективно использовать производственные мощности железных дорог»,— заявив Євдохін.

Не марнуючи часу, бойовики вже призначили на посаду «генерального директора» даного концерну росіянина Василя Назаряна, який раніше працював в Південно-Кавказької дирекції керування рухом, а до 2016 року керував «Кримської залізницею» на анексованому півострові.

А «директор» так званої «Луганської залізниці» Микола Бабойдо впевнений, що об’єднання нібито поліпшить пересування потягів між окупованими частинами Донеччини та Луганщини.

«Это позволит, после объединения двух железных дорог, прийти к единой нормативной базе, которые есть на одной дороге и на второй. Не будет никаких препятствий в передвижении нашего подвижного состава и «Донецкой железной дороги» – на нашей территории, также локомотивного парка, что позволит минимизировать все наши расходы, связанные с производственной деятельностью», — сказав він.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі