четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Окупаційна влада Криму провела чергові військові навчання

Новини окупації , Політика

Окупаційна влада Криму провела чергові військові навчання

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

11 січня  в окупованому Криму відбулося чергове незаконне військове навчання, під час якого почалися польові заняття з молодим поповненням. У заході беруть участь понад 200 військовослужбовців.

Про це повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр з посиланням на пресслужбу Південного військового округу РФ.

«На загальновійськовому стрільбищі армійського корпусу Чорноморського флоту відповідно до плану почалися польові заняття з молодим поповненням. Стрільби проходять на танковому вогневому містечку. Військовослужбовці відпрацьовують навички знищення цілей з штатних знарядь бронетранспортерів БТР-80 на різних відстанях, а також вчаться визначати відстань до мішеней з допомогою приладів спостереження й прицілювання», ― йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в навчальних заходах беруть участь понад 200 військовослужбовців молодого поповнення.

Нагадаємо, що в окупованому Криму регулярно проходять військові навчання, пропаганда військової служби і призов до лав збройних сил Російської Федерації. Проведені російськими військовими вчення руйнують екосистему півострова і є грубим порушенням міжнародного права.

Раніше НАТО в своїй заяві засудив триваюче широкомасштабне нарощування військової потужності Росії в Криму і висловив стурбованість зусиллями і заявленими планами Росії щодо подальшого нарощування військової потужності в регіоні Чорного моря.